Taneční soutěž FESTROM

01.12.2023

První prosincový den se několik odvážných tanečnic z naší školy vydalo do Don Bosca, aby reprezentovaly naši školu na taneční soutěži Festrom. I když vítězný pohár nakonec neskončil v našich rukou, zážitek samotné soutěže byl pro všechny nezapomenutelný. O celý kroužek se s velkým nadšením stará paní asistentka Markéta Kovácsová DiS., která pro ně byla nejen průvodcem, ale i motivátorem. Její pečlivá příprava a oddanost tanečnímu umění se jistě odrazila ve výkonu naší taneční skupiny. I když výsledek soutěže nebyl vítězný, naše děvčata si odnesla spoustu zážitků, nových dovedností a zejména silné pouto k tanci a k sobě navzájem. Soutěž Festrom jim nejen poskytla příležitost prezentovat své taneční umění, ale také vytvořit nezapomenutelné vzpomínky. Jsme pyšní na naše talentované tanečnice, které dokázaly reprezentovat naši školu s grácií a vášní. Gratulujeme k účasti a těšíme se na další taneční výkony, které nám naše talentované děvčata předvedou!